Trenere og lagledere

.renere høst 2019  vår 2020

Oppdatert 06.10..2019



         

Navn på lag Funksjon Navn E-post Mobil
14. Gutter og jenter født 2015
TORSDAG 18.00 - 19.00
TrenerChristopher Leiknesturn@driv-il.no

HjelpetrenerIngvild Kjeldsen, ungkat-kjel@online.no


HjelpetrenerTuva Stubberud, unghstubberud@gmail.com

13. Foreldre og barn, født 2016, 2017 og 2018
TORSDAG 17.15 - 17.00
TrenerChristopher Leiknesturn@driv-il.no
12. Gutter og jenter født 2014

ONSDAG 17.00 - 18.00

TrenerEli Ponsonby ponsonbyeli@gmail.com


TrenerVeronika HaugVeronikakvalsvik@hotmail.com


Trener Sarah Ahmed
sarahpost2708@gmail.com


TrenerHarald Kvarme Slettbakkenhslettbakken@gmail.com

11. Gutter og jenter født 2013

ONSDAGER 18.00 - 19.00

Trener Sarah Ahmed
sarahpost2708@gmail.com

TrenerMaria H. AbrahamsenMaria.abrahamsen@gmail.com


TrenerMathilde Stokkemathildestokke@gmail.com


VikarAnja Hønsi Abrahamsenanjahonsi@hotmail.com

10. Gutter og jenter født 2012
TIRSDAGER 18.00 - 19.00
Trener Merete J. Thorsen merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no

Trener Christopher Leiknes c_leiknes@hotmail.com


HjelpetrenerMartin Øksnevad, ung


Hjelpetrener innimellom bare Lasse Thorsen


HjelpetrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com

09. Gutter og jenter født 2011
ONSDAGER 16.00 - 17.00
TrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com


Trener Benjamin Olsenolsen.tonjeanderson@gmail.com


TrenerMaria H Abrahamsen
Maria.abrahamsen@gmail.com


VikarAnja Hønsi Abrahamsenanjahonsi@hotmail.com

08. Gutter og jenter født 2010
TIRSDAGER 19.00 - 20.00
Trener Merete J. Thorsen
merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no

Trener Christopher Leiknes c_leiknes@hotmail.com

HjelpetrenerMartin Øksnevad, ung


Hjelpetrener innimellom bare Lasse Thorsen


HjelpetrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com

07. Jenter født 2009
TIRSDAGER 16.00 - 17.00
Trener Elisabeth Hast elisahast@hotmail.com

Hjelpetrener Susan Esbjug susan@esbjugtransport.no

Hjelpetrener Elvine Haug, ung renate.elida@outlook.com


Vikar Kjersti Dahl

06. Jenter og gutter Født 2010 og 2012
MANDAGER 18.30 - 19.30
Trener Sarah Ahmed sarahpost2708@gmail.com


HjelpetrenerMaria Ahmed, ung

05. Gutter født 2007,2008, 2009
MANDAGER 19.30 - 20.30
Trener Sarah Ahmed sarahpost2708@gmail.com

Hjelpetrener Maria Ahmed, ung

04.Tricking
TORSDAGER 19.00 - 21.00
Trener Benjamin Olsen olsen.tonjeanderson@gmail.com


TrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com


TrenerJean Stephane Umutoni

02. Akrobatikk. Opptak
TIRSDAGER 17.00 - 18.30
Trener Elisabeth Hast Kontakt elisahast@hotmail.com

Trener Benjamin Olsen olsen.tonjeanderson@gmail.com


HjelpetrenerElvine Haug, ung


Trener, vikar Kjersti Dahl


Hjelpetrener
Daniel Kongevold kongevold@gmail.com

01. Turbo, voksen
TIRSDAGER 20.00 - 22.00
TORSDAGER 20.00 - 22.00
Trener Anne Kjørstad anne.kjorstad@hotmail.com

VikarNicola Rivli

20. Sportslig turn - E-sport
FREDAGER
Trener og lederLars Peter Østrem


TrenerDaniel A. Andersen


TrenerSvend Axel Haug


TrenerRichard Hellerud


HjelpetrenerMichel Pedersen


Levert av IdrettenOnline