Trenere og lagledere

.renere høst 2019  vår 2020

Oppdatert 13.01.2020



         

Navn på lag Funksjon Navn E-post Mobil
14. Gutter og jenter født 2015
TORSDAG 18.00 - 19.00
TrenerChristopher Leiknesturn@driv-il.no

HjelpetrenerIngvild Kjeldsen, ungkat-kjel@online.no


HjelpetrenerTuva Stubberud, unghstubberud@gmail.com

13. Foreldre og barn, født 2016, 2017 og 2018
TORSDAG 17.15 - 17.00
TrenerChristopher Leiknesturn@driv-il.no
12. Gutter og jenter født 2014

ONSDAG 17.00 - 18.00

TrenerEli Ponsonby ponsonbyeli@gmail.com


TrenerHarald Kvarme Slettbakkenhslettbakken@gmail.com


TrenerCharlotte B Nydahlcharlotte_nydal@hotmail.com
11. Gutter og jenter født 2013

ONSDAGER 18.00 - 19.00

Trener Daniel V. Kongevold kongevold@gmail.com

TrenerMaria H. AbrahamsenMaria.abrahamsen@gmail.com


TrenerBenjamin Olsen benjaminandolsen@gmail.com

VikarAnja Hønsi Abrahamsenanjahonsi@hotmail.com

10. Gutter og jenter født 2012
TIRSDAGER 18.00 - 19.00
Trener Merete J. Thorsen merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no

Trener Christopher Leiknes c_leiknes@hotmail.com


HjelpetrenerMartin Øksnevad, ung


Hjelpetrener innimellom bare Lasse Thorsen


HjelpetrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com


HjelpetrenerVictoria R.Kjos



Kristoffer Øksnevad

09. Gutter og jenter født 2011
ONSDAGER 16.00 - 17.00
TrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com


Trener Benjamin Olsenolsen.tonjeanderson@gmail.com

08. Gutter og jenter født 2010
TIRSDAGER 19.00 - 20.00
Trener Merete J. Thorsen
merete.jaucis.thorsen@enebakk.kommune.no

Trener Christopher Leiknes c_leiknes@hotmail.com

HjelpetrenerMartin Øksnevad, ung


Hjelpetrener innimellom bare Lasse Thorsen


HjelpetrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com



Victoria R. Kjos



Kristoffer Øksnevad, ung

05. Gutter født 2007,2008, 2009
MANDAGER 19.30 - 20.30
Trener Charlotte B. Nydahl charlotte_nydal@hotmail.com

Hjelpetrener Andreas Castillo Villalobosandreas499_1991@hotmail.com
04.Tricking
TORSDAGER 19.00 - 21.00
Trener Benjamin Olsen olsen.tonjeanderson@gmail.com


TrenerDaniel Kongevoldkongevold@gmail.com


TrenerJean Stephane Umutoni


Trener Victoria R. Kjos


TrenerCharlotte B Nydahlcharlotte_nydal@hotmail.com

02. og 07.Akrobatikk. Opptak
TIRSDAGER 16.00 - 18.00
Trener Susan Esbjug susan@esbjugtransport.no


Trener Benjamin Olsen olsen.tonjeanderson@gmail.com


HjelpetrenerElvine Haug, ung


UtstyrhjelperElias Mortensen, ung


UtstyrhjelperMartin Øksnevad, ung


Hjelpetrener
Daniel Kongevold kongevold@gmail.com


Trener, vikar
Kjersti Dahl


01. Turbo, voksen
TIRSDAGER 20.00 - 22.00
TORSDAGER 20.00 - 22.00
Trener Anne Kjørstad anne.kjorstad@hotmail.com

VikarNicola Rivli


Levert av IdrettenOnline